Wiadomości branżowe

EMPiK.com zleca PR agencji Neuron

Neuron Agencja Public Relations rozpoczęła współpracę z EMPiK.com, internetowym salonem sieci EMPiK. Neuron został wybrany spośród pięciu agencji zaproszonych do złożenia oferty na kompleksową obsługę komunikacyjną firmy.W ramach umowy Neuron będzie odpowiedzialny za koordynację kontaktów z mediami oraz za wprowadzenie skutecznych

Neuron Agencja Public Relations rozpoczęła współpracę z EMPiK.com, internetowym salonem sieci EMPiK. Neuron został wybrany spośród pięciu agencji zaproszonych do złożenia oferty na kompleksową obsługę komunikacyjną firmy.

W ramach umowy Neuron będzie odpowiedzialny za koordynację kontaktów z mediami oraz za wprowadzenie skutecznych sposobów komunikacji z użytkownikami serwisu EMPiK.com. Umowa przewiduje również projekty specjalne, których celem będzie komunikowanie oferty sklepu w poszczególnych kategoriach produktowych.

Zależało nam na współpracy z agencją, która ma doświadczenie zarówno w obszarze media relations jak i projektów internetowych. Chcieliśmy także, aby była to firma średniej wielkości, ponieważ gwarantuje to duże zaangażowanie w prowadzone projekty ? mówi Jacek Kotur, dyrektor EMPiK.com. – Neuron zaproponował kompleksowy program komunikacyjny, dzięki któremu będziemy mogli dotrzeć do naszych klientów ze strategicznymi przekazami.

Sklep internetowy EMPiK.com (http://www.empik.com) należy do sieci salonów EMPiK Sp. z o.o. EMPiK.com posiada największą w Polsce ofertę produktów – obecnie w katalogu znajduje się blisko 2,2 miliona produktów w kategoriach książka, muzyka, film i multimedia. Sklep funkcjonuje według modelu click&mortar, w którym internetowy kanał sprzedaży jest powiązany z fizycznie istniejącymi placówkami. Dzięki temu klienci EMPiK.com mogą zamawiać i płacić za produkty przez Internet lub wybrać odbiór i płatność w jednym z 78 salonów EMPiKu w całym kraju. Od początku maja 2006 w ofercie EMPiK.com znalazła się także bogata oferta tytułów obcojęzycznych, dotąd trudno dostępnych w Polsce.

Neuron Agencja Public Relations powstała w 2001 roku. Firma na stałe zatrudnia siedmiu konsultantów. Neuron posiada doświadczenie w obsłudze klientów z następujących branż: IT, nieruchomości, FMCG, farmacji, motoryzacji, finansów i innych. Obecnie pracuje dla: Betacom, BLS Pharma, D-Link, Dor Group, EMPiK.com, Farm Frites, Fundacji Neuronet, konsorcjum Westmark-Venessa i Trend Micro. Pomaga też przyjaciołom: Fundacji InternetPR.pl i Stowarzyszeniu ?Nasz Bocian?. Agencja jest członkiem Związku Firm Public Relations.

A to już wiesz?  Lidl pierwszą siecią sklepów spożywczych w Europie z 10 milionami fanów

Umowa została podpisana na czas nieokreślony.

Źródło Neuron Agencja Public Relations. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy