Wiadomości branżowe

Współpraca mBanku z Klubem Pokolenia Internetu

mBank, pierwszy wirtualny bank w Polsce, detaliczne ramię BRE Banku SA - nawiązał współpracę z serwisem internetowym [email protected] CLUB – Klubem Pokolenia Internetu, będącym częścią wortalu GRY-OnLine. Wszyscy, którzy poprzez stronę www.mayclub.pl założą rachunek w mBanku otrzymają miesięczny srebrny abonament klubu. mBank jest instytucją, która dzięki wykorzystaniu Internetu oferuje swoim Klientom dostęp do usług bankowych 24 godziny przez 7 dni w tygodniu z każdego miejsca na świecie. Jest to kolejna inicjatywa mBanku, która ma konsolidować ważne podmioty i grupy użytkowników w polskim Internecie. mBank proponuje bankowość detaliczną opartą na prostych i przejrzystych zasadach, bez większości opłat i prowizji. Od początku działalności mBank oferuje dwa nowoczesne produkty:eKONTO - nowoczesny rachunek osobisty,eMAX - rachunek oszczędnościowy.

mBank, pierwszy wirtualny bank w Polsce, detaliczne ramię BRE Banku SA – nawiązał współpracę z serwisem internetowym [email protected] CLUB – Klubem Pokolenia Internetu, będącym częścią wortalu GRY-OnLine. Wszyscy, którzy poprzez stronę www.mayclub.pl założą rachunek w mBanku otrzymają miesięczny srebrny abonament klubu. mBank jest instytucją, która dzięki wykorzystaniu Internetu oferuje swoim Klientom dostęp do usług bankowych 24 godziny przez 7 dni w tygodniu z każdego miejsca na świecie. Jest to kolejna inicjatywa mBanku, która ma konsolidować ważne podmioty i grupy użytkowników w polskim Internecie.

 

mBank proponuje bankowość detaliczną opartą na prostych i przejrzystych zasadach, bez większości opłat i prowizji. Od początku działalności mBank oferuje dwa nowoczesne produkty:

  • eKONTO – nowoczesny rachunek osobisty,
  • eMAX – rachunek oszczędnościowy.

Od tradycyjnych rachunków różnią się one przede wszystkim znacznie wyższym oprocentowaniem, nieograniczonym dostępem do zgromadzonych środków za pomocą nowoczesnych kanałów komunikacji (Internet, telefon, WAP, SMS) oraz bezpłatną kartą płatniczą VISA Electron do rachunku eKONTO.

 

Otwierając rachunek w mBanku, a następnie wysyłając na adres [email protected] numer wniosku, który pojawia się w formularzu potwierdzającym otwarcie konta, Internauta otrzymuje miesięczny abonament pozwalający m.in. na:

  • udostępnienie ekskluzywnej karty klubowej – w przyszłości uprawniającej do udziału w imprezach dla członków Klubu oraz licznych zniżek i promocji,
  • poradniki i solucje do gier jako pliki do pobrania przez FTP,
  • promocyjne ceny na koszulki, kubki, portfele i inne upominki z logo mBanku i GRY – OnLine,
  • nagrywanie plików na CD – „zamów sobie własną składankę plików dostępnych w Internecie z dostawą do domu”,
  • nowości rynkowe wśród gier dostępne w promocyjnych cenach.
  • Więcej informacji na stronach www.mbank.com.pl i www.mayclub.pl

 

 

 

 

 

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Bankowcy na start

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy