Wiadomości branżowe

Ericsson ogłasza fotograficzny konkurs z okazji 100-lecia działalności firmy w Polsce.

Firma Ericsson zaprosiła studentów ASP do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Komunikacja w Warszawie z firmą Ericsson w tle”, którego uwieńczeniem będzie wystawa w Galerii Ericsson w listopadzie 2005 roku. Celem konkursu jest wzrost świadomości powiązań firmy Ericsson z Warszawą i jej mieszkańcami. Konkurs odbędzie się w okresie luty-czerwiec 2005 i

Firma Ericsson zaprosiła studentów ASP do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym ?Komunikacja w Warszawie z firmą Ericsson w tle?, którego uwieńczeniem będzie wystawa w Galerii Ericsson w listopadzie 2005 roku. Celem konkursu jest wzrost świadomości powiązań firmy Ericsson z Warszawą i jej mieszkańcami.

 

Konkurs odbędzie się w okresie luty-czerwiec 2005 i zakończy się wystawą w listopadzie 2005 roku, która zamknie roczne obchody 100-lecia obecności firmy Ericsson w Warszawie. W konkursie biorą udział studenci Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie pod przewodnictwem i opieką profesora Włodzimierza Szymańskiego. Jego celem jest uświadomienie mieszkańcom Warszawy głębokich związków historycznych miasta z firmą, która była i jest obecna wśród nich od przeszło wieku; mimo wielu dziejowych zawirowań, które miały w tym czasie miejsce w Polsce.

 

Laureatów konkursu wyłoni komisja w składzie: Włodzimierz Szymański (ASP) oraz Katarzyna Pąk, Lars E.Svensson i Robert Czarnecki (Ericsson). Uczestnicy konkursu mogą wybierać wśród trzech elementów, które powinny znajdować się w ich pracach: telefonii, dwóch neonów Ericsson znajdujących się na budynkach przy ul. Smolnej 8 i w Alejach Jerozolimskich 92 oraz warszawskich budynków związanych z historią firmy Ericsson, np. historyczny już budynek PASTy przy ulicy Zielnej.

 

Prace będą eksponowane w postaci odbitek w formacie 30×40 cm, a dodatkowo uczestnicy dostarczą je organizatorom również w postaci elektronicznej. Dzięki powstałym w ten sposób fotografiom chcielibyśmy utrwalić nasz wizerunek uczestnika telefonizacji Polski oraz robić to, co robimy najlepiej, czyli zainspirować międzyludzką komunikację.

 

Ericsson przez cały czas zbiera materiały fotograficzne, dokumentację, a także eksponaty do kolejnej wystawy. W celu uzupełnienia wiadomości związanych z historią firmy Ericsson w Warszawie poszukujemy informacji oraz kontaktów z byłymi pracownikami, ich rodzinami oraz wszystkimi, którzy potrafią powiedzieć nam coś więcej na temat ostatnich 100 lat firmy w Polsce. Wszystkie osoby, które zechciałyby się z nami podzielić swoimi losami lub wspomnieniami swoich bliskich prosimy o kontakt z Anną Fogler – /22/ 691 65 55, [email protected]

A to już wiesz?  Rozchwytywane akcje Bankier.pl SA

Źródło Ericsson Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy