Dzisiaj ruszył nowy konkurs internetowy ph. \”Capture Polish Web Awards\”, organizowany przez WebInside.net i Web-Area.org – największe serwisy dla WebMasterów w Polsce. Celem konkursu jest promocja najlepiej wykonanych i prowadzonych polskich witryn internetowych.
Nagrodami w konkursie są ciekawe książki Wydawnictwa Informatycznego Helion oraz kampanie reklamowe na stronach organizatorów. Informacja o zwycięzcach ma ukazać się również na stronach patrona medialnego konkursu – Dziennika Internautów Web Express.
Każda edycja konkursu trwa jeden miesiąc i składa się z dwóch etapów:
Etap 1 polega na prostym głosowaniu Internautów. W ten sposób wyłonione zostaną 3 nominowane witryny które przechodzą do 2 etapu. W Etapie 2 na zwycięzcę głosować będzie jury złożone z przedstawicieli organizatorów konkursu.
Więcej na ten temat:
Strona Capture Polish Web Awards – http://cpwa.beep.pl
Web Express zaznaczył swoją obecność w Sieci już 4 lata temu jako magazyn internetowy. W marcu ubiegłego roku zapadła decyzja o zmianie działalności wydawanego pisma na dziennik i od tej pory Web Express publikuje wyłącznie wiadomości z \”życia\” Internetu i telekomunikacji. Web Express, oprócz wydań e-mail, oferuje bezpłatny plug-in na stronę WWW (NEWSER), umożliwiający wyświetlanie wiadomości w czasie rzeczywistym. Z usługi korzysta blisko 400 witryn komercyjnych i prywatnych.
WebInside.net, to najprężniej rozwijający się wortal webmasterski w kraju. Na stronie możemy znaleźć kursy do wszystkich języków programowania stron WWW, przydatne aplikacje i ciekawe artykuły pomagające wstąpić początkującym webmasterom na profesjonalną drogę w dziedzinie tworzenia stron WWW.
Organizatorzy:
WebInside.net – http://www.webinside.net
Web-Area.org – http://web-area.org
Sponsorzy:
Wydawnictwo Informatyczne Helion – http://www.helion.pl
Dziennik Internautów Web Express – http://www.weinfo.pl