Wiadomości branżowe

Pozytywna ocena w rankingu kredytów mieszkaniowych doradców Expandera

MultiBank - detaliczna część BRE Banku SA - w najnowszym rankingu doradców Expandera zajął 1 miejsce w kategorii warunki wcześniej spłaty kredytu mieszkaniowego. Oferta MultiBanku zyskała również uznanie za gotowość do akceptacji dochodów z różnych źródeł oraz atrakcyjną ofertę dla osób z niskim wkładem własnym. Zdaniem doradców Expandera

MultiBank – detaliczna część BRE Banku SA – w najnowszym rankingu doradców Expandera zajął 1 miejsce w kategorii warunki wcześniej spłaty kredytu mieszkaniowego. Oferta MultiBanku zyskała również uznanie za gotowość do akceptacji dochodów z różnych źródeł oraz atrakcyjną ofertę dla osób z niskim wkładem własnym. Zdaniem doradców Expandera oferta MultiBanku jest też szczególnie atrakcyjna dla kredytobiorców uzyskujących wysokie dochody (klienci VIP).

W IV edycji rankingu kredytów mieszkaniowych przeprowadzonym na zlecenie Gazety Wyborczej zostały ocenione wszystkie banki współpracujące z doradcami Expandera, udzielające jednocześnie 90 % kredytów mieszkaniowych na rynku polskim.

Plany Finansowe – kredyty mieszkaniowe – MultiBanku dostępne są w 3 wariantach – MultiPlan, MultiPlan Walutowy i WWJ. Jest to innowacyjna na polskim rynku kategoria produktów bankowych wprowadzona przez MultiBank w maju 2002 roku.

Plany Finansowe – to kombinacja ROR-u, rachunku oszczędnościowego, kredytów i kart płatniczych. Produkty MultiBanku skierowane są do wszystkich zainteresowanych zakupem mieszkania, domu, samochodu lub innych dóbr. Klienci MultiBanku, którym przyznano Plan Finansowy – kredyt odnawialny, czy samochodowy mogą otrzymać oprocentowany tak samo niską stopą jak kredyt hipoteczny – od 5,35% PLN w skali roku. Osobom posiadającym już zaciągnięte kredyty w różnych instytucjach Plany Finansowe zintegrują zadłużenie w jednym banku. Takie rozwiązanie oszczędza czas potrzebny do obsługi kredytów, a także redukuje liczne opłaty i prowizje.

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Wartość wniosków złożonych w ramach Planów Finansowych przekroczyła 1,26 mld zł

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy