Wiadomości branżowe

?Pierwsza miłość? – Piotr wyznaje miłość Sabinie

Już 28 kwietnia, w odcinku 1890, zaskakujący zwrot akcji – Piotr (Rafał Mohr) wyzna miłość Sabinie!  Co ona z tym zrobi? Ulegnie Piotrowi, czy wybierze jednak Natana?   Piotr to „alter ego” zmarłego w dramatycznych okolicznościach Igora. Kiedy Agata wpadła na niego w saloniku prasowym („Pierwsza Miłość”, odc. 1844, emisja 24

Już 28 kwietnia, w odcinku 1890, zaskakujący zwrot akcji ? Piotr (Rafał Mohr) wyzna miłość Sabinie!  Co ona z tym zrobi? Ulegnie Piotrowi, czy wybierze jednak Natana? 

<

p> Piotr to ?alter ego? zmarłego w dramatycznych okolicznościach Igora. Kiedy Agata wpadła na niego w saloniku prasowym (?Pierwsza Miłość?, odc. 1844, emisja 24 lutego) przez chwilę przebiegło jej przez myśl, że Igor wciąż żyje. A wszystko dlatego, że mężczyzna, którego zobaczyła między półkami z prasą był tak bardzo podobny do Igora. Nieżyjący mąż Sabiny był złym człowiekiem. Jego agresywne zachowania doprowadziły do tragedii ? poronienia Sabiny z powodu pobicia. Pół roku po wypadku, w którym zginął Igor, ktoś łudząco podobny do niego pojawia się we Wrocławiu?

Agata postanowiła, że koniecznie musi tego mężczyznę zobaczyć jej siostra Sabina. Była ciekawa, jaka  będzie jej reakcja. Sposobem zwabiła ją do saloniku  prasowego w nadziei, że znów go spotkają. Tak się stało! Przypadkowe spotkanie zrobiło na Sabinie tak ogromne wrażenie, że nie mogła przestać o nim myśleć. Za każdym razem, kiedy przypominała sobie jego postać (a robi to podświadomie cały czas), serce zaczynało jej mocniej bić. Ma jednak wątpliwości czy powinna dzielić się swoimi refleksjami z Agatą lub Natanem. Siostra jednak sama zauważa zmianę jej zachowania, co tylko utwierdza ją w przekonaniu, że wszystko idzie zgodnie z jej planem. Sabina sama zaczyna prowokować spotkania z Piotrem.

Kiedy po raz kolejny Sabina spotyka się z Piotrem, ten zaskakuje ją niezwykłym  wyznaniem. Przyznaje, że od dawna jest w niej zakochany i że nie może o niej zapomnieć. Wie jednak, że to co jest między nią i Natanem (szczególnie po tym, kiedy Natan uratował ją z płonącego domu, w którym groziła jej śmierć) jest zbyt silne by z tego zrezygnowała.

A to już wiesz?  Co trzecia Złota Rybka na trzecie urodziny za darmo

Czy Sabina ulegnie Piotrowi? Czy wybierze jednak (lojalnie) Natana?

Odpowiedź już 28 kwietnia w 1890 odcinku!

 

Źródło ATM GRUPA S.A.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy