Wiadomości branżowe

Oświadczenie Mirosława Bielińskiego, prezesa Zarządu ENERGA S.A.

Oświadczenie Mirosława Bielińskiego, prezesa Zarządu ENERGA S.A.
W związku z licznie pojawiającymi się ostatnio publikacjami prasowymi na temat postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko Prezesa Zarządu Grupy LOTOS, w których wymienia się mnie jako jednego z kandydatów, pragnę kategorycznie zdementować  te doniesienia. Są to nie mające oparcia w faktach spekulacje prasowe. Nigdy nie planowałem udziału  we wspomnianym  postępowaniu, ani w nim nie uczestniczyłem.Decydując się w lutym tego roku na udział w konkursie na stanowisko Prezesa Zarządu ENERGA SA na II kadencję i wygrywając go, powziąłem tym samym zobowiązania tak wobec spółki, jej właściciela, jak i pracowników Grupy ENERGA. Wobec powyższego mój udział w jakimkolwiek innym postępowaniu kwalifikacyjnym byłby decyzją nieuzasadnioną, a co więcej -  nieodpowiedzialną.

W związku z licznie pojawiającymi się ostatnio publikacjami prasowymi na temat postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko Prezesa Zarządu Grupy LOTOS, w których wymienia się mnie jako jednego z kandydatów, pragnę kategorycznie zdementować  te doniesienia. Są to nie mające oparcia w faktach spekulacje prasowe. Nigdy nie planowałem udziału  we wspomnianym  postępowaniu, ani w nim nie uczestniczyłem.

Decydując się w lutym tego roku na udział w konkursie na stanowisko Prezesa Zarządu ENERGA SA na II kadencję i wygrywając go, powziąłem tym samym zobowiązania tak wobec spółki, jej właściciela, jak i pracowników Grupy ENERGA. Wobec powyższego mój udział w jakimkolwiek innym postępowaniu kwalifikacyjnym byłby decyzją nieuzasadnioną, a co więcej –  nieodpowiedzialną.

Źródło Grupa ENERGA. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Portal Bankier.pl przy współpracy z Blue Media rozszerzył swoją ofertę o ubezpieczenia on-line

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy