Wiadomości branżowe

Optymalna Alokacja w mBanku

Inwestując w Supermarkecie Funduszy Inwestycyjnych mBanku zdobywa się atrakcyjne nagrody.Ruszył nowy konkurs mBanku i TFI PZU S.A. Aby wziąć udział w konkursie należy do 30 czerwca br. złożyć zlecenie nabycia jednostek uczestnictwa PZU FIO Optymalnej Alokacji na łączną kwotę co najmniej 10 000 złotych i nie dokonać zlecenia odkupienia zainwestowanych środków do dnia 31 lipca 2008 r. włącznie. Trzynaście pierwszych osób, które najwięcej zainwestują w jednostki funduszy wygrywają wyjątkowe nagrody - dla trzech pierwszych przygotowano laptopy o wartości 3 000 PLN netto, zaś pozostali otrzymają karty prezentowe do perfumerii Sephora o wartości 100 PLN netto każda. Rozstrzygniecie konkursu odbędzie się 14 sierpnia br. Szczegóły konkursu znajdują się w Regulaminie na stronie internetowej mBanku.Z bezpłatnej usługi Supermarketu Funduszy Inwestycyjnych mBanku korzysta już 390 tys.

Inwestując w Supermarkecie Funduszy Inwestycyjnych mBanku zdobywa się atrakcyjne nagrody.

Ruszył nowy konkurs mBanku i TFI PZU S.A. Aby wziąć udział w konkursie należy do 30 czerwca br. złożyć zlecenie nabycia jednostek uczestnictwa PZU FIO Optymalnej Alokacji na łączną kwotę co najmniej 10 000 złotych i nie dokonać zlecenia odkupienia zainwestowanych środków do dnia 31 lipca 2008 r. włącznie.

Trzynaście pierwszych osób, które najwięcej zainwestują w jednostki funduszy wygrywają wyjątkowe nagrody – dla trzech pierwszych przygotowano laptopy o wartości 3 000 PLN netto, zaś pozostali otrzymają karty prezentowe do perfumerii Sephora o wartości 100 PLN netto każda. Rozstrzygniecie konkursu odbędzie się 14 sierpnia br. Szczegóły konkursu znajdują się w Regulaminie na stronie internetowej mBanku.

Z bezpłatnej usługi Supermarketu Funduszy Inwestycyjnych mBanku korzysta już 390 tys. osób. Aktywa zgromadzone w SFI sięgają 1,4 mld PLN. Obecnie poprzez platformę można nabyć przeszło 160 różnego rodzaju funduszy a oferta jest stale rozszerzana.

Inwestowanie w fundusze poprzez platformę Supermarketu Funduszy Inwestycyjnych to prosty, wygodny i korzystny sposób na pomnażanie swoich oszczędności. W ofercie mBanku Klient znajdzie propozycje wielu Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych oferujących fundusze o zróżnicowanej polityce inwestycyjnej i różnym poziomie ryzyka. Dodatkowo wszystkie operacje wykonywane są w jednym miejscu – z rachunku osobistego eKONTO. Klient ma dostęp do informacji o swoich inwestycjach, 24 godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu, na stronach mBanku i przez mLinię – bez granic w czasie i przestrzeni.

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Wartość wniosków złożonych w ramach Planów Finansowych przekroczyła 1,26 mld zł

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy