Wiadomości branżowe

Nowe miłości w “Pierwszej miłości”

W najbliższych odcinkach serialu „Pierwsza miłość” widzowie będą świadkami potajemnych schadzek Miksera (Błażej Michalski) i Dagi (Anna Szymańczyk) oraz Radka (Mateusz Bansiuk) i Sabiny (Urszula Dębska). Z kolei Błażej (Paweł Krucz) w bardzo nietypowych okolicznościach pozna Ewę (Aleksandra Prykowska). Najpierw okaże się, że Mikser nieprzypadkowo zaprosił

W najbliższych odcinkach serialu „Pierwsza miłość” widzowie będą świadkami potajemnych schadzek Miksera (Błażej Michalski) i Dagi (Anna Szymańczyk) oraz Radka (Mateusz Bansiuk) i Sabiny (Urszula Dębska). Z kolei Błażej (Paweł Krucz) w bardzo nietypowych okolicznościach pozna Ewę (Aleksandra Prykowska).

Najpierw okaże się, że Mikser nieprzypadkowo zaprosił Dagę na ślub Króli. Kiedy Sabina zacznie go o to wypytywać, będzie wyraźnie zmieszany. Wierni widzowie serialu nie będą mieli wątpliwości, że między Mikserem a Dagą iskrzy, choć oni będą starali się ukryć swoje uczucia. Żądni sensacji Sabina i Radek będą ich nawet śledzić podczas pierwszej randki. Ale i im los spłata figla. Zanim sami się spostrzegą, zaczną czuć do siebie miętę. I wtedy z kolei Daga przyłapie Radka i Sabinę w dwuznacznej sytuacji. Dojdzie nawet do tego, że obie pary, spotkają się na podwójnej randce. Choć tak naprawdę każdy z zakochanych będzie marzył o miłosnym tête-à-tête z dala od pozostałych. Podczas starań o to, dojdzie do wielu przezabawnych sytuacji. W końcu jednak ktoś będzie musiał odpuścić. Kto to będzie, widzowie zobaczą już wkrótce.

Jakby komuś było mało flirtów, Błażejowi w głowie zawróci Ewa (nowa bohaterka). Pozna ją w bardzo nietypowych okolicznościach. Choć początkowo dziewczyna będzie chciała go zbyć, Błażej nie odpuści. Zaintryguje go zwłaszcza to, że Ewa zna Radka i oboje mają jakąś wspólną tajemnicę. Podczas wspólnej kolacji z Grażyną, Błażej nie będzie mówił o nikim innym tylko o Ewie. Jak na to zareaguje dotychczasowa ukochana Błażeja? Wszystko wyjaśni się już niedługo. Wątki nowych miłości w „Pierwszej miłości” już w grudniowych odcinkach serialu.

„Pierwszą miłość” można oglądać w Polsacie, od poniedziałku do piątku, o godz. 18. Po względem oglądalności serial jest liderem pasma – wygrywa m.in. z „Klanem” i „Prosto w serce”. Ogląda go średnio 2,4mln* widzów. Ten wynik oznacza, że serial zwiększył widownię w stosunku do analogicznego okresu ubiegłego roku. Wówczas gromadził średnio 2,2 mln widzów.

*Wszystkie dane za Nielsen Audience Measurement

 

Źródło ATM GRUPA S.A.. Dostarczył netPR.pl

hastagi na stronie:

#Aleksandra Prykowska

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy