Wiadomości branżowe

Clockwise i Rusted From The Rain, zapraszamy na koncert rockowy

Na koncert rockowy w Auditorium Novum zapraszamy we wtorek na Politechnikę Gdańską. Wystąpią Clockwise i Rusted From The Rain. Impreza rozpocznie się o godz. 18, a wstęp na koncert jest wolny.Zespół Clockwise zaistniał na trójmiejskiej scenie rockowej koncertem w gdyńskim klubie UCHO w 2007 roku. Support przed Makowskim, cykl koncertów Tribute To Seattle w Gdyni, koncerty na juwenaliach oraz mniejszych i większych imprezach muzycznych dostarczyły im wielu miłośników, jak i przeciwników.W styczniu 2010 ukazał się debiutancki krążek Ep Clockwise, nagrany w gdyńskim studio Sounds Great Promotion. W zamieszczonych na płycie utworach śmiało można doszukać się licznych wpływów kapel rockowych z lat 90.Rusted From The Rain powstał jesienią ubiegłego roku w Trójmieście. W składzie znalazło się pięciu młodych, zaangażowanych muzyków, z szerokimi i niejednolitymi inspiracjami. Po półrocznej współpracy stworzyli demo, które zawiera pięć kawałków. Podobno z trudem wybrali je z całej reszty skomponowanych utworów.Muzykę Rusted charakteryzuje nowoczesne rockowe brzmienie. Zespół nie stroni od eksperymentów. Poza

Na koncert rockowy w Auditorium Novum zapraszamy we wtorek na Politechnikę Gdańską. Wystąpią Clockwise i Rusted From The Rain. Impreza rozpocznie się o godz. 18, a wstęp na koncert jest wolny.

Zespół Clockwise zaistniał na trójmiejskiej scenie rockowej koncertem w gdyńskim klubie UCHO w 2007 roku. Support przed Makowskim, cykl koncertów Tribute To Seattle w Gdyni, koncerty na juwenaliach oraz mniejszych i większych imprezach muzycznych dostarczyły im wielu miłośników, jak i przeciwników.

W styczniu 2010 ukazał się debiutancki krążek Ep Clockwise, nagrany w gdyńskim studio Sounds Great Promotion. W zamieszczonych na płycie utworach śmiało można doszukać się licznych wpływów kapel rockowych z lat 90.

Rusted From The Rain powstał jesienią ubiegłego roku w Trójmieście. W składzie znalazło się pięciu młodych, zaangażowanych muzyków, z szerokimi i niejednolitymi inspiracjami. Po półrocznej współpracy stworzyli demo, które zawiera pięć kawałków. Podobno z trudem wybrali je z całej reszty skomponowanych utworów.

Muzykę Rusted charakteryzuje nowoczesne rockowe brzmienie. Zespół nie stroni od eksperymentów. Poza studio tworzą Rusted From The Rain stanowią grupę świetnych kumpli, nie brakuje im ambicji, przebojowości i determinacji, aby z pasją dążyć do celu. Niebawem zaczną grać więcej koncertów.

Koncert odbywa się w ramach cyklu Politechnika Otwarta

 

Źródło Politechnika Gdańska. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  ekonomia.interklasa.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy