Wiadomości branżowe

Allegro liderem

Ponad 3 miliony użytkowników – tyle liczy sobie dziś społeczność Allegro.pl. Z tej największej, polskiej platformy handlowej korzysta dzisiaj co trzeci internauta.Siłą każdego serwisu aukcyjnego są jego użytkownicy. Użytkownicy Allegro rozsiani po całym kraju, to dziś liczba równa liczbie mieszkańców Poznania, Krakowa i Warszawy razem wziętych. " Od

Ponad 3 miliony użytkowników ? tyle liczy sobie dziś społeczność Allegro.pl. Z tej największej, polskiej platformy handlowej korzysta dzisiaj co trzeci internauta.

Siłą każdego serwisu aukcyjnego są jego użytkownicy. Użytkownicy Allegro rozsiani po całym kraju, to dziś liczba równa liczbie mieszkańców Poznania, Krakowa i Warszawy razem wziętych. ” Od początku 2005 roku średnio co 20 sekund dochodzi do rejestracji nowego konta. Dla nas to olbrzymi powód do dumy” ? mówi Maciej Oppeln ? Bronikowski, dyrektor Allegro.pl. Z tej najpopularniejszej w kraju, polskiej platformy handlowej korzysta dzisiaj co trzeci internauta i co dziesiąty pełnoletni Polak. Co sekundę nowy przedmiot wystawiany jest do sprzedaży, a co 15 minut właściciela zminiają przedmioty o łącznej wartości 40 tyś złotych.

Serwis co roku organizuje spotkania z użytkownikami pod hasłem ,,Spotkanie Allegro´´ na którym użytkownicy mogą wymienić się doświadczeniami, poszerzyć swoją wiedzę podczas cyklu wykładów, czy podyskutować z pracownikami serwisu. W ubiegłym roku z tej właśnie okazji 450 osób odwiedziło Poznań.

Allegro.pl to najbezpieczniejszy serwis aukcyjny w Polsce. Oferuje użytkownikom szereg narzędzi pozwalających na zabezpieczenie transakcji. Oszustwa to zaledwie 0,5 promila wszystkich transakcji. Oprócz tego serwis współpracuje z jednostkami policji w całym kraju. Pracownicy Działu Bezpieczeństwa serwisu czynnie uczestniczą w szkoleniach funkcjonariuszy.

Więcej informacji:Centrum Bezpieczeństwa

Allegro.pl jest największą, polską platformą handlową.. Jako pierwszy tego typu portal rozpoczęło przeprowadzanie aukcji on-line w 1999 roku z nadzieją, że ta forma zawierania transakcji ma wielkie szanse na popularność i zainteresowanie. Przewidywania się sprawdziły. Obecnie serwis ma ponad 3 miliony zarejestrowanych kont Użytkowników. Wszystkich aukcji dostępnych on-line w Allegro.pl jest ponad 780 tys. Aktualnie dostępnych jest w serwisie blisko 4,5 miliona przedmiotów, zawieranych jest ok. 100 tys. transakcji.

Źródło Grupa Allegro Sp. z o. o.. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  mBank ikoną mobilności w nowej kampanii wizerunkowej

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy