Wiadomości branżowe

45 fotelików w mojeauto.pl

Internetowa Platforma Motoryzacyjna mojeauto.pl przygotowała specjalny serwis poświęcony tematowi fotelików samochodowych, a w nim najnowsze testy kilkudziesięciu modeli fotelików opracowane przez ADAC.Od dłuższego czasu w Kodeksie drogowym istnieje zapis o obowiązku przewożenia dzieci w specjalnie do tego przystosowanych fotelikach. W handlu znajduje się ich bardzo duży wybór. Jednak jak wybrać najbardziej

Internetowa Platforma Motoryzacyjna mojeauto.pl przygotowała specjalny serwis poświęcony tematowi fotelików samochodowych, a w nim najnowsze testy kilkudziesięciu modeli fotelików opracowane przez ADAC.

Od dłuższego czasu w Kodeksie drogowym istnieje zapis o obowiązku przewożenia dzieci w specjalnie do tego przystosowanych fotelikach. W handlu znajduje się ich bardzo duży wybór. Jednak jak wybrać najbardziej odpowiedni? Co należy wziąć pod uwagę? Internetowa Platforma Motoryzacyjna mojeauto.pl zamieściła na swoich stronach pożyteczne narzędzie, które ma za zadanie pomóc w podjęciu decyzji, jaki fotelik wybrać.

W serwisie, dostępnym pod adresem www.nowe.mojeauto.pl/foteliki, zaprezentowane zostały m.in. najważniejsze wskazówki dla użytkowników fotelików pomocne przy zakupie, informacje o stosunkowo nowym jeszcze rozwiązaniu, jakim jest system mocowania fotelików ISOFIX, a także tegoroczne i zeszłoroczne, szczegółowe testy kilkudziesięciu najpopularniejszych modeli fotelików samochodowych przeprowadzone przez niemiecki automobilklub ADAC.

W uzyskaniu potrzebnych informacji serwisowi mojeauto.pl pomogła poznańska firma Starter, świadcząca usługi naprawy na drodze i powiązana kapitałowo z ADAC.

Źródło InterNet Service S.A.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy