Scena na Bielanach – nowa inicjatywa ATM Grupy

Sztuką ?Z twoją córką? Nigdy!? Antonina Prochazky, czeskiego komediopisarza, aktora i reżysera zainauguruje 10 maja pracę Scena na Bielanach, która powstała w jednej z hal wrocławskiego Studia ATM Grupy. Będzie to jednocześnie premiera Teatru Komedia tego przedstawienia. Na deskach Sceny na Bielanach widzowie zobaczą m.in. aktorów znanych z serialu ?Pierwsza miłość? ? Olę Zienkiewicz, Wojciecha Dąbrowskiego, Łukasza Płoszajskiego i Michała Koterskiego. W dniu premiery, 10 maja, po spektaklu widzowie będą mogli spotkać się z twórcami i aktorami.


Scena na Bielanach może pomieścić 400 osobową publiczność siedzącą w amfiteatrze i posiada profesjonalne nagłośnienie, oświetlenie i bezpłatny parking. Niezmotoryzowani widzowie mogą skorzystać z darmowych autobusów, które przywiozą ich do Studia ATM z centrum Wrocławia z przystanku koło Opery Wrocławskiej.
Scena na Bielanach to wspólna inicjatywa kilku osób, które widzą w przedsięwzięciu duży potencjał - mówi Andrzej Młynarczyk. ? Będziemy prezentować także inne spektakle: 27 czerwca planowane jest przedstawienie ?Goło i wesoło?, a we wrześniu., znany z serialu ?Ranczo? Cezary Żak właśnie na deskach Sceny na Bielanach wyreżyseruje słynnego ?Złodzieja? Erica Chappella. Ciekawe rzeczy dzieją się poza sceną ? dzięki inicjatywie Fundacji Galerii Miejskiej w korytarzach teatru oglądać będzie można obrazy m.in. Krzysztofa Skarbka i grafiki Przemysława Tyszkiewicza.
Sztuka ?Z twoją córką? Nigdy!? wystawiana jest w ramach Teatru Komedia i opowiada historię dwóch zaprzyjaźnionych od lat par małżeńskich ? Szimandlów i Koukolików. W spektaklu publiczność usłyszy też piosenki Karela Gotta, gwiazdy czeskiej sceny muzycznej, które, jak zapewnia reżyser przedstawienia ? Wojciech Dąbrowski, zabrzmią siedem razy.
Producenci spektaklu przygotowali też niespodziankę jeśli chodzi o wykonawcę roli Robina, jednego z bohaterów przedstawienia. Nie lada gratka czeka wszystkich, którzy zawitają do Sceny na Bielanach na premierę 10 maja. Tylko tego dnia, po spektaklu widzowie będą mogli spotkać się z twórcami i aktorami przedstawienia!
Teatr Komedia Wrocław, Scena na Bielanach. Przedstawienie ?Z Twoją córką? Nigdy!? . Premiera 10 maja, godz. 18.00 (bilety po 100 zł). W pozostałe dni: 8, 9 maja, 8, 26 czerwca, 18, 19 lipca, 22, 23 sierpnia, zawsze o godz. 20.00 (bilety po 50 zł). Rezerwacje: [email protected], [email protected]
Źródło ATM GRUPA S.A.. Dostarczył netPR.pl
Authors
Top